Share

Hakkımızda

Hakkımızda

01

Mega Mimarlık Hakkımızda

Mega Mimarlık, Yüksek Mimar Merve Dınkırcı tarafından günümüzde sürekli olarak, teknoloji ile birlikte değişen ve gelişen dünyada geçmişin izlerinden ilham alarak, geleceğin huzur dolu yüksek teknolojiye sahip kreatif projelerini tasarlamak ve mimariye yol göstermek amacıyla kurulmuştur.

Mega Mimarlık, konutların, ofislerin, sanayi tesislerinin, alışveriş merkezlerinin, kamu kurumlarının, sosyal alanların ve kentsel dönüşüm projelerinin “mekân” ve “ihtiyaç” bağlamında bireyin yaşamını odağında tutarak yenilikçi, teknolojik, verimli ve ekonomik açıdan optimum maliyetle kreatif tasarımlar geliştiriyor.

Mega Mimarlık stüdyo; mimarlık, şehircilik ve iç mimarlık alanlarında alışılmışın dışında çağdaş çizgide, geçmişin izlerini ekolojik dengeye uyumlu olarak teknolojik ve tasarım anlamda zengin materyallerle minimal formlarla projelerinde uyguluyor.

Özel tasarımdan uygulama projelerine, yapım sürecinden proje yönetimine kadar pozitif yaklaşımı özgün fikirlerle destekleyerek huzuru ve yaşam kalitesini hayallerin ötesinde geliştirdiği projelerde buluşturuyor.

1